Stojany na víno RAXI
Sklepy RAXI

VINO.cz

© RAXI 2021
webdesign by francisdrake®
public system by igens.czEmail: info@raxi.cz E-shop: 606-766-253    po-pá 7:00-21:00

Vhodné doplňky pro servírování vína od Czech Shape

Podnosy, tácy a menší nábytkové skvosty v originálním designu - to je ve zkratce česká společnost Czech Shape. Všechny produkty jsou vyráběny z masivního dřeva a je vidět, že lidé z Czech Shape vsadili na kvalitní materiály a precizní zpracování. Věci od Czech Shape mají moderní vzhled spojený a výbornou funkčnost. Umírněné používání zdobného tvarování masy dřeva dává jejich věcem jistou dávku staré noblesy.

Do naší nabídky jsme zařadili například perfektní servírovací podnosy ve dvou velikostech. Na výběr jsou v provedení dub, nebo americký ořech. Menší tácy Vám ušetří místo, protože jsou stohovatelné na sebe. K těmto podnosům nabízíme skládací podstavce, které dohromady s podnosem vytvoří ideální a naprosto mobilní servírovací soupravu.

Pro posezení v domácí vinotéce nebo sklípku doporučujeme pořídit stoličky od Czech Shape. Jednoduchý tvar stoličky z dubového masivu nepokazí žádný interiér. Při designu dřevěné stoličky kladli designéři z Czech Shape opět důraz na čisté tvary, výběr materiálu a špičkovou povrchovou úpravu.

Pro dotvoření zážitku z degustace vína nabídněte vhodný sýr na originálním dubovém prkénku. V Czech Shape připravili několik variant servírovacích a krájecích prkének. Všechna prkénka jsou vyrobena z masivního dubu a jemně ošetřena minerálním olejem.

autor: Petr John / vloženo: 2017-10-24